Finport

Čo je to?

Finport je služba spoločnosti JELLYFISH poskytovaná jej klientom. Jedná sa o možnosť obchodovania cenných papierov, zahraničných mien alebo komodít na vlastný účet na zahraničných trhoch. Prostredníctvom obchodnej platformy, ktorá je plne v slovenskom jazyku a prispôsobená podľa potrieb klientov, si môže investor – obchodník jednoducho a rýchlo nakupovať sám cenné papiere a vytvárať si tak investičné portfólia. Na základe svojich individuálnych rozhodnutí sa tak snaží dosiahnuť nadpriemerné zisky. Treba však zdôrazniť, že s takýmto spôsobom investovania sú spojené aj riziká, ktoré by si mál každý začínajúci investor poriadne preveriť ešte pred tým, než sa pustí do nákupov cenných papierov.

Čo mi finport prináša alebo ako to môžem využiť?

Obchodovanie cez Finport klientovi prináša hneď niekoľko výhod. Tým, že žijeme v dobe digitálnej a internetové pripojenie je už dostupné takmer všade vo svete, klient sa vie pripojiť na svetové burzy prakticky z ktoréhokoľvek miesta na planéte a to iba za pomoci svojho počítača, tabletu alebo smartfónu. Hlavnou úlohou Finportu je spojenie klienta s trhom, ktorý obsahuje všetky hlavné obchodovatelné nástroje na svete a to konkrétne od akcií cez dlhopisy, výmenné kurzy až po komodity či deriváty. A toto všetko získa klient za relatívne nízke náklady, aby si mohol realizovať svoje vlastné investičné zámery sám a bez bánk či poradcov. Náklady ktoré sú spojené s takýmto typom obchodovania nájdete v našom cenníku. (Pre viac informácií kliknite na link - https://www.jellyfishocp.sk/userfiles/files/1520873790_cennik_sluzieb-pdf.pdf ).

 

Čo mi v tejto veci ponúka JELLYFISH o.c.p.?

JELLYFISH o.c.p. umožňuje svojim klientom otvoriť si obchodný účet na svoje meno a začať obchodovať cez službu JELLYFISH Finport Professional. Po vyplnení potrebnej zmluvnej dokumentácie tak klientovi nebráni nič v tom, aby si obchodnú platformu stiahol pripadne sa pripojil cez webový prehliadač a začal nakupovať cenné papiere kdekoľvek na hlavných svetových burzách. (Pre viac informácií kliknite na link - http://www.rmsfinport.sk/finport-pro ).